+420 728 757 770 info@farprosys.cz
Vyberte stránku

O nás

Společnost FARPROSYS s.r.o. byla založena v roce 2014 za účelem dodávek komponentů a zařízení pro farmaceutický průmysl. Naší specializací jsou plastové ventilátory do velmi čistých prostředí ať už bez nebezpečí výbuch (BNV) tak i do prostředí s nebezpečím výbuchu (ATEX). V oblasti ventilátorů na českém trhu zatupujeme značku COLASIT. Dodáváme produkty v provedení: PP, PPs, PVC-U, PPs-bílé, PE, PVDF, GFK, PPs-el. Dále se specializujeme na dodávky zařízení, kde je požadováno čerpání bez nebezpečí kontaminace při maximální spolehlivosti. Opět se jedná o zařízení v provedení BNV tak i ATEX. V oblasti čerpacích zařízení zastupujeme na českém trhu značku LEVITRONIX. Uvedené technologie mají přesah do dalších oblastí průmyslu, kde je požadována vysoká čistota a spolehlivost. Jedná se například o provozy chemického, kosmetického i potravinářského průmyslu i o provozy zabývající se výrobou komponentů pro polovodičové aplikace.

COLASIT

Značka COLASIT je vůdčím partnerem v plastovém inženýrství pro práci s kritickými průmyslovými spalinami a agresivními kapalinami. Plastové ventilátory této značky jsou světově uznávány jako standard. V naší nabídce jsou produkty v provedení: PP, PPs, PVC-U, PPs-bílé, PE, PVDF, GFK, PPs-el. Výběr vhodného ventilátoru pro daný provoz usnadní aplikace COLAVENT (po registraci i v českém jazyce).

LEVITRONIX

Značka LEVITRONIX je světovým lídrem v magneticky levitujících bezložiskových motorových technologiích. Patentovaná technologie umožňuje motoru a magnetickému uložení průnik do jednorázových aplikací s důrazem na maximální spolehlivost, dlouhou životnost a schopnost přepravovat cenově nákladná média v chemicky nejnáročnějších procesech. LEVITRONIX nabízí ideální řešení pro takové aplikace, kde je vyžadováno čerpání bez možnosti kontaminace, míchání nebo řízení průtoku při zachování dlouhé životnosti s maximálním důrazem na spolehlivost. Proto se těší dobré pověsti především v oblasti polovodičové výroby, life science (potravinářský, farmaceutický, biofarmaceutický průmysl) a chemického průmyslu. Materiálové provedení: PTFE, PFA, PP (zejména pro jednorázové přečerpání). Možnost provedení, jak ATEX tak BNV.

Zajímavá videa